Klasické vodné fajky majú viac ako 1000-ročnú históriu, pričom obľubujú ich nielen fajčiari, ale aj nefajčiari. Ponúkajú množstvo príchutí a sú zaujímavým spestrením oddychových večerov s priateľmi. Avšak, majú aj viacero nevýhod. Tie však elegantne rieši jedinečná novinka na trhu – elektronická vodná fajka, ktorá spája príjemné s užitočným a rozhodne stojí za pozornosť!

Žiaden zápach a nikotín

Ako už napovedá jej názov, elektronická vodná fajka je poháňaná elektrinou z batérií. Teda, na jej prevádzku nie sú potrebné klasické uhlíky. Nepotrebujete zapaľovač ani žiaden iný zdroj tepla. Nevzniká tak dym, ktorý by zapáchal a obsahoval decht či iné škodliviny. Vďaka tomu je fajčenie vodnej fajky mimoriadne komfortné a nemusíte sa obávať toho, že po ňom budete zapáchať.

Náplne do elektronických vodných fajok neobsahujú nikotín. Ich fajčenie tak nespôsobuje závislosť a je vhodné aj pre ľudí, ktorí bežné cigarety odmietajú.

Vychutnajte si ju kdekoľvek!

Elektronická vodná fajka svojou konštrukciou pripomína pero. Je tenká a krátka, teda neustále ju môžete nosiť so sebou vo vrecku a kedykoľvek si ju diskrétne vychutnať. Benefitom je, že jej elegantné telo neobsahuje otvárateľné časti. Teda, nemusíte sa obávať, že sa vám nejako rozpadne, poškodí a vytečie z neho tekutina.

Elektronická vodná fajka bez potreby nabíjania

Nami ponúkané elektronické vodné fajky sú konštruované tak, aby nevyžadovali žiadnu údržbu. Teda, nemusíte ich nabíjať alebo meniť batérie. Jednoducho, keď jedného dňa dôjde náplň, fajku vyhodíte a kúpite si novú. Vďaka priaznivej cene to nie je žiaden problém.

Aká je jej výdrž?

Moderná elektronická vodná fajka Elizz vás poteší vynikajúcou výdržou – až 800 potiahnutí. Pokiaľ si ju budete vychutnávať len raz za čas, pokojne ju môžete používať aj niekoľko týždňov. Batéria je jednorazová a nedá sa demontovať. Avšak, ide o kvalitnú baterku, takže sa nemusíte báť o jej vybitie ešte pred vymíňaním náplne.

Bezpečnosť na prvom mieste

Veľkou výhodou elektronickej vodnej fajky je skutočnosť, že je určená iba pre vás. Nezdieľate ju s inými priateľmi, ako to býva zvykom v prípade klasických vodných fajok. Minimalizuje sa tak riziko nákazy. V neposlednom rade, nehrozí vám popálenie či dokonca požiar spôsobený rozhorúčenými uhlíkmi.

Fajčenie, ktoré neškodí zdraviu?

Vodné fajky Elizz sa vyrábajú vo viacerých jedinečných príchutiach, ktoré si jednoducho zamilujete. Náplne neobsahujú tabak ani škodlivú chémiu, ktorá by negatívne pôsobila na ľudské zdravie. Práve naopak. Nájdete v nich dokonca viaceré dôležité vitamíny – A, B6, B12 či C. Dym príjemne vonia, takže nemusíte neustále riešiť nejaké žuvačky či voňavky, aby ste ho zamaskovali.

Elektronická vodná fajka Elizz je tak skutočne skvelou voľbou. Vyberte si tú svoju aj vy.

Napíšte komentár